Jdi na obsah Jdi na menu
 


Co je EMO???

6. 6. 2007

EmO

Emocionální punk rock. Emo je široký pojem, který se vztahuje na mnoho odlišných druhů hudby. Punk ovlivněný emem není často nic jiného, než melodický, upřímný, emocionální punkrock. Ten často nemá žádné spojení s původním emem, který je charakterizován dlouhými táhlými songy s vokálním kontrastem mezi konvenčním zpěvem, lehkým šeptem, štěkavým řevem a pláčem nebo vzlykáním. Očistné osvobození emocí, které je extrémně mocné a dráždivé.
Příklady českých kapel : Ravelin 7, Thema 11, Sunshine, Amity, Albion

EMO KIDS

Emo Kids se dají identifikovat velmi lehce...všechny jsou smutné a cítí se jako by je celý svět nenáviděl. Emo child má ale i sklon porozumět co se honí hlavou ostatním emo kids...

EMO BOYS

Emo Boys jsou kluci, kteří nechtějí následovat myšlenky středního proudu naší společnosti.

Emo Boys se oblíkaj do těsných kalhot a triček. Malujou si černý linky a mají hustý vlasy, které jim visí do obličeje.

Ačkoliv si hodně lidí myslí, že Emo boys jsou slaboši, co jenom brečí a pořezávaj si zápěstí,tak se velmi mýlí!!! Emo boys jsou kluci kteří se nestydí za svoje emoce protože společnost si myslí, že kluci nebrečí a vždy jsou silní. Proč se lidi vyhýbaj emo stylu?

Emo boys jsou velmi speciální a rozhodně ti nejsladší a nejkrásnější typy kluků, který můžete potkat!!! Vyjadřují se skrz umění a hudbu a mluví velmi lyricky. Emo boys poslouchaj například Silverstein, bright eyes, hellogoodbye, the used, My Chemical Romance, hawthorne neights, sugarcult.

EMO GIRLS

Emo Girl je dívka, která se oblíká v emo stylu, má emo(cionální) osobnost a poslouchá emo hudbu - stručně řečeno

Emo girls se vodí rády za ruce s ostatníma emo girls a emo boys, jsou většinu času smutný, nesmějou se moc často a jako emo boys se vám nechtějí dívat do očí.

Emo Girl má velmi tmavé vlasy střižené buď někde kolem ramen nebo do klasického emo sestřihu, který je krátký, vzadu špičatý s prudkou ofinou. Jejich vlasy sou velmi tmavě hnědé nebo černé, v hodně případech velmi světle blond - a zkrátka každá délka střihu je správná akorát musí být stále část obličeje zakrývána a to proto, že emo girls mají sklon být plaché, záhadné a nechtějí tolik ukazovat obličej. Obvykle mají hodně tmavě namalované oči.

Hodně emo girls jsou vegetariánkami nebo vegankami. Ačkoliv se hodně z nich oblíká jen v emostylu, je hodně emo girls smutných, pláče, píšou básně a mají sklon si řezat zápěstí. Všechno tohle schovávají nošením řetězů a náramků veselých barev.

Jejich oblečení spočívá v těsných džínách, obrácených a tmavě barevných tričkách někdy doplněný šálou. Obvykle mají pár piercingů a nosí hodně barevných doplňků. Některé dívky nosí hranaté brýle, jiné ne. Ale co emo girls skutečně nemají rády je,když si je pletete s goth. Emo a goth jsou velmi rozdílné tak prosím nedělejte tuhle chybu!

Na první pohled vypadaj emo girls smutně a zcela ztraceně a stejně jako emo boys chodí obvykle s hlavou dolů a nikomu se nedívaj do očí. Jinak emo girls milujou když se k sobě emo boys mají .....

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Je to ...

(Vanessa, 1. 2. 2012 9:55)

Je to všechno o muzice. Koukněte sem www.albionforever.cz

Neva že....

(Terka, 6. 2. 2009 18:10)

Hele máš úpe super blogík neva že jsem si něco skopčila na svůj????? esi jj tak se ozvy na email tereza.koukalova@seznam.cz

Wuaaaaaa

(emacka, 7. 4. 2008 20:57)

I CaNt Be PErFeCt...KtO Si To nEmYSlI FuCk!!

EmO Is BEST

(Im EmO GiRl, 7. 4. 2008 20:56)

emo je moya lowe nedam ho zanic komu to wadi jeho wec...neznasam ludi ktory sa do neho pletu ani to nepoznaju,,,mam toho dost nech si idu po swojom proste my emo sme emom ostaneme oko to mam v hlawe je moya wec,,,,nikoho nic do toho....emo is best!!

emo je naj

(emogirlove, 21. 8. 2007 10:28)

ja milujem emo. ma aj emo chalana a neviem ale v poslednej dobe ma zacal moc casto a vasno bozkavat. pomali si ho ziska va jeho punk brat a toho sa bojím lebo kemo ma doviedol práve on tak please nieku raru . vie totonieje poradna ale aj vi sty emo ne...